אונלי פאנס

מדריך צעד אחר צעד לאונלי פאנס כניסה

אם אתה מישהו שיש לו מדיה חברתית גדולה בעוקבים וחושב לפתוח דף OnlyFans, אז אתה במקום הנכון. אם אתה מישהו שרוצה לעקוב אחר הסלבריטאים והמשפיענים האהובים עליך באינטרנט, זה גם המקום הנכון. כך או כך, זהו מדריך מפורט כיצד יוצרי תוכן יכולים להקים דף OnlyFans (וכדי שהמעריצים שלהם יפתחו חשבון רק כדי להירשם אליהם). כמי שנרשם לחשבון אונלי פאנס, זה כמו לעקוב אחר מישהו ברשתות החברתיות. עם זאת, ההבדל העיקרי הוא שייתכן שתצטרך לשלם כדי להירשם. כך או כך, תוכל לקבל תוכן בלעדי שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר באינטרנט. עם זאת בחשבון, בואו נצלול לתוך מדריך שלב אחר שלב כיצד להגדיר דף OnlyFans עבור יוצרי תוכן:

שלבים כיצד להגדיר דף OnlyFans

להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד אתה יכול לפתוח דף OnlyFans. אנו נדריך אותך בכל שלב כדי שלא תצטרך לפספס שום דבר חשוב. נתחיל בשלב הראשון:

1. הירשם

הצעד הראשון בפתיחת חשבון חדש בכל מקום באינטרנט הוא תמיד הרשמה. וזה בדיוק מה שאתה הולך לעשות כאן. אתה יכול להירשם ל-OnlyFans באמצעות שתי אפשרויות:

טוויטר

טופס ההרשמה הישן והטוב אפשרות הטוויטר פשוטה מספיק. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחבר אותו לחשבון הטוויטר שלך, לתת אישור האחרון להתחבר ל-OnlyFans, וזה בערך הכל. קלי קלות. אם אין לך חשבון טוויטר או שאתה עדיין לא רוצה לקשר אותו, אז אתה יכול לעבור על הפעולות על ידי הרשמה בדרך המיושנת. זה פשוט כמו למלא את שמך, שם המשתמש, הסיסמה שלך והסכמה לתנאים וההגבלות. לאחר שנרשמת, אמור להישלח לך דוא"ל אימות ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך. הדוא"ל אמור להיות בתיבת הדואר הנכנס הרגילה שלך, אך עלול להיגמר בתיקיית הספאם שלך. לפעמים, תצטרך להמתין כמה דקות לפני שהוא יופיע. לאחר אימות הדוא"ל, אתה אמור לקבל דוא"ל אחד נוסף כדי להודיע לך שהכל מסתדר. מכאן, בואו נגדיר את הדברים הפיננסיים כך שתוכלו לקבל את התשלומים שלכם אם תרצו להרוויח כסף מ-OnlyFans.

2. הגדר את המידע הפיננסי שלך

תלוי איפה אתה גר, אתה יכול לקשור את החשבונות הפיננסיים שלך ל-OnlyFans שלך. להלן הפעולות הבאות שעליך לבצע: עבור לפרופיל שלך, סמן את "מחיר מנוי" ואז עבור אל "הוסף פרטי בנק או תשלום" בחר באפשרות "הוסף בנק" הממוקמת בפינה השמאלית העליונה הזן את המידע הרלוונטי הדרוש כמו החשבון שלך, מספר הניתוב של הבנק וכו'. אשר שאתה בן 18 ומעלה ותושב חוקי במדינה/אזור השיפוט שלך

3. אמת את זהותך

לאחר מכן, תצטרך לאמת את זהותך. תצטרך להעלות שתי תמונות: אחת מהן היא תעודת הזיהוי שלך (או רישיון הנהיגה). השני יהיה תמונה שלך עם אותה תעודת זהות ביד. זכור שגם אתה וגם תעודת הזהות חייבים להיות גלויים. גם דרכונים יכולים להיחשב.

4. סיים והגש לאימות

מכאן, תצטרך לענות על שאלות שונות לגבי התוכן שאתה מתכנן ליצור. לאחר מכן, לחץ על "שלח לאישור". בדרך כלל, האישור לאימות יהיה כ-72 שעות במקרה הטוב. לאחר שאושרת תוכל להמשיך לשלב הבא.

5. הגדר מחירי מנוי

כשכל זה נאמר ונעשה, תוכל כעת להגדיר את המחירים שלך עבור מנויים ושאר דברים טובים (כמו הודעות תשלום לפי צפייה וכו'). אתה יכול להגדיר את המחיר למה שאתה חושב שיהיה מחיר טוב שהעוקבים שלך ישלמו. זה יכול להיות $4.99 או $49.99. זכור שמתוך כל האנשים שעוקבים אחריך בחינם, לפחות 1 עד 5 אחוז יהפכו בסופו של דבר למנויים בתשלום. לכן חשוב לקדם את דף אונלי פאנס שלך בכל פעם שיש לך הזדמנות. בסופו של יום, עדיף שיהיו 10 מנויים ב-$10 מאשר 2 ב-$50 (בהנחה שאתה רוצה להרוויח $100 בחודש).

6. פרסם את התוכן שלך

omlyfans

לאחר שהצלחת להרכיב את הדף שלך ולהגדיר את מחירי המנויים שלך, הגיע הזמן לפרסם את התוכן הראשון שלך. זה יכול להיות תמונה, וידאו או אפילו אודיו. יש הרבה סוגי תוכן שאתה יכול לפרסם בדף OnlyFans שלך. כמו כן, רק כדי שיהיה ברור שאתה יכול לפרסם תוכן למבוגרים באתר. אז תמונות עירום או סרטונים של תוכן מיני מקובלים (במיוחד אם זה חלק ממה שאתה עושה בתור בדרן למבוגרים). בעוד שאנשים קוראים לזה "אתר פורנו" כי תוכן כזה מקובל, זה לא אומר שאתה מחויב לעשות את אותו הדבר. עם זאת בחשבון, חשוב שתישאר עקבי עם התוכן שלך כשאתה מתחיל את מסע יצירת התוכן של OnlyFans. כאמור, כדאי לקדם את הדף שלך באופן קבוע. וזה אף פעם לא מזיק להיות טוב למעריצים שלך (ולמנויים).

7. אל תשכחו לבקש טיפים

אחת הדרכים העיקריות להרוויח כסף ב-OnlyFans היא טיפים. אתה יכול להציע טיפים בכל פעם שאתה מפרסם תוכן בדף שלך. ככל שיש לך יותר עוקבים, כך תקבל יותר. זו תהיה טעות עבור כל יוצר תוכן חדש או ותיק ב-OnlyFans לבקש טיפים. במיוחד כשאתה מפרסם תוכן שהמעריצים שלך יעריכו.

הרשמה לחשבון OnlyFans

אם אתה נרשם ל-OnlyFans כדי להפוך לעוקב או מנוי, התהליך יהיה שונה לחלוטין. ההבדל היחיד הוא שאתה לא צריך לכלול מידע פיננסי מלבד כרטיס אשראי או חיוב שניתן להשתמש בו עבור כל המנוי בתשלום שאתה רוצה להירשם אליו. זה פשוט כמו להירשם עם השם והסיסמה שלך (אל תדאג, שמך האמיתי לא ייחשף). קרא גם:
דילוג לתוכן